Elektroniczne zarządzanie urlopami 

Program do zarządzania urlopami V-Desk pomaga pracodawcy w prawidłowy sposób, oszczędzając czas i pieniądze, wprowadzać w organizacji planowanie urlopów, a następnie nadzorować i w razie konieczności modyfikować cały proces. Tradycyjna kartoteka urlopowa z sukcesem może zostać zastąpiona poprzez nasze narzędzie. Moduł zarządzania urlopami i nieobecnościami pozwala na tworzenie harmonogramu urlopów, w celu określenia jak pracownikom naliczany i przyznawany jest czas wolny. 

Czy znasz te problemy z zarządzaniem urlopami? 

Ewidencja czasu pracy pracownika jest obowiązkiem pracodawcy. Jeśli jest ona prowadzona poprawnie w systemie V-Desk, to masz pewność, że jest prowadzona zgodnie z prawem. 

System V-Desk wszystkie informacje o ewidencji czasu pracy przechowuje i udostępnia odpowiednim osobom w bezpiecznej chmurze. 

W systemie V-Desk wszystko trafia na elektroniczne biurko osoby, który może zatwierdzić ewidencję czasu pracy pracownika jednym kliknięciem. 

Moduł urlopy w V-Desk i V-Desk GA 

Moduł Urlopy jest dostępny w obu modelach wdrożenia systemu V-Desk. Można go skonfigurować w dedykowanej wersji systemu V-Desk oraz wybrać spośród gotowych procesów V-Desk GA. 

Nasi klienci mówią o V-Desku

Zintegrujemy V-Desk z Twoimi systemami 

Zaletą systemu V-Desk jest możliwość integracji z właściwie każdym systemem informatycznym. Nie ma na rynku firmy, która nie korzystałaby już z jakiegoś oprogramowania. Cała magia polega na tym, aby wszelkie programy wykorzystywane w firmie tak zintegrować z V-Desk, aby usprawnić procesy biznesowe w danej organizacji.

Zarządzanie urlopami w V-Desk – FAQ 

Tak. Moduł elektronicznego zarządzania urlopami w systemie V-Desk jest wyposażony w generator raportów. 

Tak. Przejrzysty grafik urlopów jest dostępny dla pracownika.

Tak. V-Desk wyposażony jest w narzędzie do automatycznego naliczania przysługujących dni wolnych.

Tak. W systemie V-Desk można złożyć wniosek o urlop: wypoczynkowy, okolicznościowy, na dziecko do lat 14, związany z narodzinami dziecka, szkoleniowy, zdrowotny. 

Tak. Najczęściej są to powszechnie wykorzystywane systemy ERP. Informacje zbierane w programie do zarządzania urlopami, podczas przetwarzania dokumentów mogą być wykorzystywane i przekazywane do systemów obsługujących obszary kadrowe i płacowe.