Scan&Paste

szybkie skanowanie i przesyłanie dokumentów 

Scan&Paste to mobilna aplikacja z wbudowanym mechanizmem ocr, znajdująca zastosowanie tam gdzie istnieje potrzeba szybkiego i sprawnego zeskanowania i przesłania dokumentów lub obrazów do powiązanych systemów.  

Usługa działa jako darmowa aplikacja do przekazywania zeskanowanych plików. Skanujesz i przesyłasz dowolne obrazy w formacie jpeg lub wielostronicowe pliki pdf, które możesz wykorzystać w swojej prezentacji lub dołączyć do wiadomości. Wbudowany skaner OCR rozpozna i przekaże sam tekst do zintegrowanego systemu V-Desk.  

W wariancie biznesowym daje możliwość zastosowania wielu scenariuszy, pozwalających na budowę dowolnego formularza, czy łączenie obrazu z tekstem, uzupełnianym danymi. 

Jak działa aplikacja Scan&Paste? 

Pobranie aplikacji jest darmowe i w podstawowym pakiecie usługa przekazuje zeskanowane obrazy, video do schowka gdzie materiał dostępny jest przez 7 dni zanim zostanie usunięty. 

Aplikacja znajduje biznesowe zastosowanie w systemach workflow

Zobacz jak możesz wykorzystać aplikację do wysyłania załączników w MS Outlook lub prezentacji w MS Office. 

Nasi klienci mówią o V-Desku

Scan&Paste – FAQ 

Scan&Paste została przygotowana do obsługi wszystkich języków. Rozpoznawanie tekstu za pomocą mechanizmu OCR Primesoft ma najwyższą skuteczność w języku polskim. 

Aplikacja posiada wariant darmowy, który umożliwia skanowanie i przechowanie plików w schowku przez 7 dni oraz pobieranie do systemów. 

Wersja biznesowa aplikacji pozwala na integrację za pomocą metody REST API  z dowolnym systemem. Jest to wersja płatna, umożliwiająca budowanie własnych formularzy i scenariuszy zastosowań. Zakupić można bezpośrednio przez formularz kontaktowy 

Pliki przechowywane są w chmurze przez okres 7 dni, a następnie usuwane. Aplikacja opiera się o infrastrukturę single-tenant, co gwarantuje bezpieczeństwo plików.