Platforma V-Desk – integracja z KSeF – sprawne i efektywne przekazywanie i odbieranie e-faktur

Właściwie przygotuj swoją firmę na obowiązek korzystania z KSeF.

Już od przeszło 20 lat pomagamy użytkownikom platformy workflow V-Desk w sposób odpowiedni zarządzać dokumentami i procesami biznesowymi. Obecnie jesteśmy przed koniecznością modyfikacji związanych z KSeF. Nie stoimy w miejscu, na bieżąco monitorujemy zmiany legislacyjne w polskim prawie. Jedną z kluczowych trosk jest dbanie o to, by oferowane przez nas rozwiązania oraz usługi zawsze w pełni zgodne były z najnowszymi regulacjami.

Jako producent i dystrybutor platformy V-Desk klasy workflow, przygotowujemy dla użytkowników systemu elektronicznego obiegu dokumentów zaawansowaną funkcjonalność umożliwiającą współpracę z KSeF, czyli automatyczne przekazywanie i odbierania e-faktur do oraz z Krajowego Systemu eFaktur.

Integracja V-Desk z KSeF pozwoli na sprawne i szybkie rejestrowanie faktur ustrukturyzowanych, a także prezentowanie ich w czytelnej formie graficznej. Wszyscy użytkownicy platformy V-Desk będą mogli funkcjonalność wykorzystać do przekazywania i odbierania e-faktur do oraz z KSeF. W ten sposób zyskają najwyższej jakości przepływ dokumentów pomiędzy organizacją a platformą KSeF.

Integracja z KSeF w V-Desk – bez konieczności programowania i angażowania działu IT.

Funkcjonalność współpracy z KSeF została już udostępniona pierwszym użytkownikom systemu elektronicznego obiegu dokumentów V-Desk. Dzięki temu będą oni mogli bez obaw wdrażać wymagane przez ustawodawcę zmiany. Implementacja elektronicznego obiegu faktur zintegrowanego z KSeF będzie konieczna z racji przygotowania firmy na przyszłe zmiany legislacyjne. Primesoft, jako dostawca platformy zarządzania procesami biznesowymi, na bieżąco dba o dostosowanie oferowanych produktów do zmian rynkowych, a także wszelkich zmian legislacyjnych.

Przypomnijmy, że zgodnie z ustawą z dnia 29 października 2021r. przedsiębiorcy zostaną zobowiązani do przesyłania faktur sprzedażowych do Krajowego Systemu eFaktur. Dodatkowo, wszystkie faktury zakupowe (kosztowe, magazynowe) również będą pobierane z tej platformy. Od początku 2022 korzystanie z KSeF jest dobrowolne, natomiast rok 2024 – to już okres, w którym na przedsiębiorców zostanie nałożony obowiązek stosowania tego rozwiązania.

komunikacja-z-ksef