Korzyści

W biznesie liczą się efekty – sprawdź jakie korzyści z wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów może czerpać Twoja firma.

Oszczędność czasu

Skrócenie czasu procesowania i przekazywania dokumentu w firmie oraz redukcja błędów pracowników o 43%

Obniżenie kosztów

Firmowe koszty związane z archiwizacją, administracją i przetwarzaniem dokumentów spadają o 23%

Wzrost wydajności

Natychmiastowy wzrost wydajności dzięki szybszemu obiegowi dokumentów między działami i pracownikami firmy o 36%

Gwarancja bezpieczeństwa

System V-Desk zwiększa bezpieczeństwo dokumentów i danych Twojej firmy o 86%

Branże

OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ WSPÓŁPRACĘ W ZAKRESIE OPTYMALIZACJI PROCESÓW BIZNESOWYCH BPM ORAZ IMPLEMENTACJI SYSTEMU OBIEGU I ARCHIWIZACJI DOKUMENTÓW WORKFLOW|DMS. NASZYM KLIENTOM GWARANTUJEMY PROFESJONALNE WSPARCIE I WIEDZĘ SPECJALISTÓW, NIEZALEŻNIE OD BRANŻY KTÓRĄ REPREZENTUJĄ.

Rolno-Spożywcza

Rolno-Spożywcza

„Kontrola jakości i aktywne planowanie”

Istotą branży rolno-spożywczej jest konieczność dynamicznego i zarazem dokładnego planowania zaopatrzenia w surowce, a także pełna kontrola jakości w całym łańcuchu dostaw. Wymaga to od producentów nie tylko umiejętnego zarządzania technologiami produkcyjnymi, ale także zagwarantowania bezpieczeństwa produktów, zgodnie z najwyższymi, wymaganymi normami.

Tylko sprawdzony system obiegu dokumentów zapewni obsługę zakupów i usprawni zarządzanie ewidencją i rozliczeniem dostaw.

Budowlana

Budowlana

„Organizacja i kontrola na każdym etapie projektu”

Tylko pełna kontrola nad dokumentacją projektową, niezależnie od etapu realizacji budowy, pozwala zwiększać efektywność przedsięwzięcia, ograniczając przy tym ryzyko i zwiększając przewagę konkurencyjną. Dla firm z branży budowlanej jest to szczególnie istotne z uwagi na konieczność śledzenia wydatkowania poszczególnych inwestycji i terminowość realizacji kontraktów.

Właściwa organizacja i bezproblemowy obieg dokumentów finansowych, zakupowych czy umów, to kluczowe elementy efektywnej współpracy z konsorcjantami i podwykonawcami.

Usługi i transport

Usługi i transport

„Klient najważniejszym ogniwem”

Terminowość i kontrola jakości wykonywanych usług, to elementy mające znaczący wpływ na relacje z klientem. Przy tak dynamicznie zmieniającym się rynku i stale rosnących potrzebach, prawidłowe zarządzanie dokumentacją wpływa zarówno na planowanie, jak i na realizację czynności związanych z utrzymaniem czy serwisem.

Zachowanie właściwego porządku w obiegu dokumentów i systemowe wsparcie jego funkcjonowania, pozwala skutecznie optymalizować cykl obsługi klienta.

 

Finansowa

Finansowa

„Bezpieczeństwo kluczem do sukcesu”

Wiarygodność i gwarancja bezpieczeństwa to największe wartości instytucji zaufania publicznego, jak banki czy instytucje finansowe. Z uwagi na duży dynamizm, charakterystyczny dla tego sektora rynku, ich priorytetem jest możliwość szybkiego dostosowywania produktu do indywidualnych oczekiwań i potrzeb klienta. Ma to szczególny wpływ na zwiększanie konkurencyjności na rynku.

Obieg dokumentów, właściwy nadzór i zarządzanie obiegiem informacji, przełoży się nie tylko na skrócenie czasu obsługi klienta, ale pozwoli także zapewnić pełną ochronę danych osobowych.

Produkcyjna

Produkcyjna

„Od planowania, po obsługę i kontrolę procesów”

Planowanie realizacji, obsługa zaawansowanych procesów, czy wreszcie kontrola dostępności zasobów to kluczowe aspekty branży produkcyjnej. Z uwagi na specyfikę branży, kompleksowość i elastyczność są w tym przypadku najistotniejsze. Dlatego tak ważny jest sam proces obiegu informacji – zarówno w kwestii ewidencji (dostawców czy wyrobów), ale także z uwagi na możliwość oceny działań na każdym etapie realizacji.

Tylko sprawna komunikacja między działami i skuteczny obieg dokumentów pozwoli efektywnie skrócić cykl i zwiększyć jego skuteczność.

Handlowa

Handlowa

„Rozumiemy potrzeby handlu”

Doskonale wiemy, że w branży handlowej liczy się przede wszystkim satysfakcja i zaufanie klienta, o które trzeba zabiegać każdego dnia. Dlatego tak ważne jest, by na tle konkurencji wyróżnić się wysokim standardem obsługi. Doświadczenie pokazuje jak wielkie znaczenie ma właściwe zarządzanie dokumentami, zwłaszcza tymi, które związane są z obsługą zakupów i prowadzeniem gospodarki magazynowej.

Sprawny obieg dokumentów pozwala osiągać lepsze wyniki i przyczyniać się do większej satysfakcji ze strony konsumentów – przekonali się o tym nasi Klienci.

Pozostałe

Pozostałe

Wiemy, że w biznesie liczą się efekty. Współczesne przedsiębiorstwa potrzebują wyłącznie rozwiązań, które skutecznie wspierają biznes. Oszczędność czasu, optymalizacja kosztów, czy wzrost wydajności przedsiębiorstwa to tylko przykładowe korzyści płynące z wdrożenia naszych rozwiązań i elektronicznego systemu obiegu dokumentów.

Jeśli żadna z opisanych branż nie pasuje do profilu Państwa działalności - zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i oferujemy pełne wsparcie profesjonalistów.

Aktualności

wszystkie

Klienci Primesoft Polska