Technologia OCR i jej zastosowanie w codziennym życiu? Poznajcie aplikację PanParagon

Pan-Paragon

PanParagon to darmowa aplikacja zakupowa, która została pobrana ponad 700 tys. razy i jest wysoko oceniana przez użytkowników z całego świata. Za jej pośrednictwem można wyszukać promocje, przeglądać gazetki największych sklepów w Polsce, korzystać z kuponów rabatowych, tworzyć listy zakupów, a także przechowywać paragony w formie elektronicznej. To właśnie ta ostatnia funkcja ściśle łączy się z tachnologią OCR oraz… firmą Primesoft Polska!

Zaczęło się od Primesoft

Historia tej popularnej wśród konsumentów aplikacji miała swoje źródło właśnie tu, w firmie Primesoft oferującej rozwiązania z obszaru zarządzania dokumentami i procesami w organizacjach. Częścią oferowanych rozwiązań jest oprogramowanie OCR, które umożliwia rozpoznawanie tekstu z obrazów, w tym z zeskanowanych dokumentów lub zdjęć. Kilkanaście lat doświadczenia na rynku B2B oraz pozycja lidera tej branży w Polsce sprawiły, że osoby rozwijające OCR w Primesoft Polska postanowiły przećwiczyć tę technologię na rynku B2C. I tak, dzięki wewnętrznej inicjatywie odpowiadającej na potrzeby pracowników, powstała aplikacja do przechowywania paragonów PanParagon, która z czasem zyskała rzeszę zwolenników na całym świecie! 

Primesoft
A.G.foto_

OCR paragonów jeden z najlepszych na świecie!

Nasza technologia OCR, służąca do rozpoznawania tekstu ze zdjęć paragonów jest obecnie jednym z najskuteczniejszych rozwiązań na światowym rynku i znajduje zastosowanie nie tylko w aplikacji PanParagon, ale dostępna jest także w innych formach. Wykorzystywana jest m.in. do usprawniania programów lojalnościowych oraz loterii opartych na paragonach, jak również do automatyzacji procesów księgowych, gdzie informacje z paragonów dokumentów księgowych mogą być wprowadzane automatycznie do systemu.”

Antonina Grzelak
Aplikacja PanParagon

aplikacja-PanParagon

Profesjonalizm mechanizmu OCR, na którym w dużej mierze opiera się aplikacja, to jednak tylko część sukcesu firmy. Drugim niezwykle ważnym elementem jest rozbudowana baza danych opierająca się na archiwizowanych w systemie paragonach. Miliony anonimowych danych zebranych za pomocą technologii OCR, to cenne źródło informacji o rzeczywistych cenach, realnej inflacji czy zachowaniach konsumenckich na polskim rynku. Nic dziwnego, że raporty z systemu PanParagon są regularnie publikowane i cytowane w wiodących mediach w Polsce! Z analiz chętnie korzystają też domy mediowe, agencje marketingowe czy instytucje badawcze. 

Rozwój technologii OCR paragonów, to nie jedyne zadanie, na którym skupia się zespół PanaParagona. Twórcy aplikacji idą z duchem czasu i intensywnie pracują w kwestii integracji oprogramowania aplikacji m.in. z HUB-em Ministerstwa Finansów! Wszystko w związku z nadchodzącym powszechnym wprowadzeniem e-paragonów w sklepach w Polsce.

Aplikacja PanParagon – bezpieczne miejsce na Twoje e-paragony

Czy wiecie, że od września 2023 roku na polskich konsumentów czeka prawdziwa rewolucja? Otóż, w sklepach zostanie wprowadzony powszechny system e-paragonów i każdy z nas będzie miał do wyboru:

  • czy chce otrzymać dowód zakupu w formie papierka, 
  • czy też woli otrzymać go w wersji elektronicznej. 

Jak skorzystać z drugiej opcji? Wystarczy okazać przy kasie indywidualny identyfikator, do którego zostanie przypisany dowód zakupu i przechować e-paragony w aplikacji do tego dedykowanej. Można to zrobić za pomocą aplikacji PanParagon, która jest już przygotowana na nowy system paragonów elektronicznych w Polsce. PanParagon to zdecydowanie aplikacja pierwszego wyboru do przechowywania e paragonów ze względu na wieloletnie doświadczenie oraz duże zaufanie społeczne. Świadczy o tym chociażby wysoka średnia ocena aplikacji wystawiana przez użytkowników aplikacji – 4,7/5 oraz pobrania, których suma przebiła już próg 700 tysięcy! Za co ludzie na całym świecie pokochali aplikację PanParagon? Kluczem do serca użytkowników są jej praktyczne funkcje, które pomagają w codziennym życiu. Zobaczcie sami.

Paragon-biedronka
paragony-w-aplikacji

Przechowywanie paragonów oraz stała kontrola wydatków

PanParagon ma wiele do zaoferowania polskim konsumentom.  Po pierwsze, to idealne narzędzie do przechowywania paragonów w formie elektronicznej. Dzięki temu dowody zakupu gubią się i nie blakną, co znacznie ułatwia reklamacje, zwroty czy oddanie sprzętu na gwarancje. Co ważne, aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Po zeskanowaniu lub zrobieniu zdjęcia paragonu, informacje są automatycznie wprowadzane do systemu. To swoją drogą zasługa technologii OCR. Co więcej, użytkownik może przypisać dowodom zakupu odpowiednią kategorię czy nazwę produktu, które usprawniają późniejsze wyszukiwanie.

Jak dodać paragon w aplikacji PanParagon?

dodanie-paragonu
skanowanie-paragonu

PanParagon umożliwia również śledzenie swoich wydatków, w formie statystyk, które tworzą się automatycznie po dodaniu paragonów lub e paragonów!

Jak sprawdzić statystyki wydatków w aplikacji Pan Paragon?

statystyki

Osoby, które chcą zaoszczędzić na codziennych zakupach mogą codziennie przeglądać gazetki promocyjne z największych sklepów w Polsce, a także znaleźć konkretne produkty objęte obniżką za pomocą prostej wyszukiwarki. To także narzędzie, w którym przechowamy wszystkie karty lojalnościowe, znajdziemy kupony rabatowe do wielu sklepów, stworzymy listy zakupów czy ubezpieczymy sprzęt elektroniczny na preferencyjnych warunkach.

Oszczędzanie z aplikacją PanParagon

aplikacja-PanParagon

PanParagon to zatem kompleksowe narzędzie zakupowe, które pomaga w oszczędzaniu na codziennych sprawunkach. Przekonaj się sam/a i pobierz aplikację PanParagon już teraz!

Więcej informacji o aplikacji PanParagon znajdziesz na naszej stronie internetowej panparagon.pl. Wiedzieliście, że technologia OCR pomaga w oszczędzaniu i codziennym życiu?