Primesoft stworzył stronę internetową dla Radio Yanosik


Zaprojektowaliśmy stronę Radia Yanosik

Yanosik ponownie zaskakuje innowacyjnym pomysłem, a zespół Primesoft miał okazję uczestniczyć w jego realizacji. Właśnie startuje nowa platforma: Radio Yanosik, dla której zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy stronę internetową. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej pracy.

Yanosik uruchamia swoją stację radiową

Aplikacja Yanosik, to polski system informowania o zdarzeniach drogowych, wypadkach kontrolach policji i fotoradarów, wprowadza nową usługę: radio Yanosik. Koncepcja stacji radiowej zrodziła się stosunkowo niedawno, a jej celem jest wspieranie kierowców podczas jazdy samochodem. Do głównych założeń projektu należą: 

  • umilenie podróży, 
  • przekazywanie przydatnej wiedzy i ciekawostek z zakresu motoryzacji,
  • informowanie o zdarzeniach drogowych.

To unikalne radio będzie dostępne dla wszystkich użytkowników, korzystających z aplikacji Yanosik w trasie, jak i również dla pozostałych słuchaczy, którzy zechcą słuchać audycji w dowolnym miejscu na świecie. Będzie to możliwe, dzięki dedykowanej stronie internetowej, którą mieliśmy przyjemność stworzyć na prośbę Yanosika.

Primesoft stworzył stronę internetową dla radio Yanosik!

Na prośbę zespołu Yanosik stworzyliśmy stronę internetową www.radioyanosik.pl od samego początku:

  • wykonaliśmy wszystkie prace koncepcyjne,
  • stworzyliśmy projekt graficzny z zachowaniem najważniejszych zasad UX/UI,
  • wdrożyliśmy i zakodowaliśmy wszystkie niezbędne elementy witryny, w oparciu o najnowsze technologie. 

W efekcie udało nam się stworzyć produkt wysokiej jakości, który wykonaliśmy zgodnie z wytycznymi zespołu Yanosik oraz w oczekiwanym terminie. Nie będziemy ukrywać, że projekt ten wprowadził ogromny entuzjazm i wiele pozytywnych emocji wśród członków zespołu Primesoft, a praca nad nim stanowiła czystą przyjemność!

Nie możemy się doczekać odbioru radio Yanosik przez użytkowników aplikacji oraz pozostałych słuchaczy, jak również sami zamierzamy na bieżąco słuchać audycji radiowych.

Co będzie grane w radio Yanosik?

Zachęcamy również Was do słuchania radiostacji Yanosik.

Możecie się spodziewać audycji, w których nie zabraknie bieżących informacji z trasy, wielu ciekawostek motoryzacyjnych, wnikliwych felietonów oraz skrótu najważniejszych wydarzeń z kraju i świata.

I Wy będzie mieć swój głos w radiu Yanosik! 

Każdy będzie mógł przekazać własny komunikat głosowy lub tekstowy, w którym poda innym ważne informacje z trasy lub pozdrowi kogoś bliskiego.

Dziękujemy Yanosik za zaufanie i skorzystanie z naszego wsparcia, a także za możliwość zaangażowania się w tak kreatywny projekt.