Projekt cyfryzacji w SMP zakończony sukcesem


Implementacja Sytemu V-Desk. Chętnie dzielimy się informacją o ukończeniu prac u nowego Klienta, których celem było przeprowadzenie projektu wdrożenia systemu zarządzania obiegiem dokumentów i informacji.

SMP Poland sp.  z o.o. należy do międzynarodowego koncernu Standard Motor Products Inc z siedzibą w Nowym Jorku, wiodącego producenta i dostawcy części zamiennych do pojazdów mechanicznych w przemyśle motoryzacyjnym. W Polsce obecny od 2006 roku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji cewek, czujników i włączników dla przemysłu motoryzacyjnego.

W trakcie realizacji projektu przeprowadzona została szczegółowa analiza, a w jej wyniku wskazaliśmy kierunek implementacji cyfrowych rozwiązań. W elektronicznym systemie obiegu dokumentów ujęte zostały dokumenty kosztowe, w tym zagraniczne faktury sprzedażowe. System elektronicznego obiegu dokumentów V-Desk zapewnia obsługę pełnego procesu obiegu wraz z generowaniem płatności do 2 banków. Obecnie trwają prace nad usprawnieniem i optymalizacją kolejnych procesów. W tym również integracja z rządową platformą KSEF w zakresie rejestracji faktur.