Ochrona i dbałość o środowisko jeszcze efektywniej w Zakładzie Utylizacyjnym w Gdańsku


Cyfrowe obiegi dokumentów, optymalizacja i automatyzacja zadań w kluczowych obszarach biznesowych

Zagospodarowanie i bezpieczna utylizacja odpadów to główna działalność zakładu utylizacyjnego w Gdańsku.  Jako nowoczesny i jeden z największych zakładów w Polsce, ZU sp. z o.o. posiada certyfikację Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na wytwarzanie materiału kompostowego do użyźniania gleby. Może poszczycić się niedawno zmodernizowaną sortownią, co stawia przedsiębiorstwo w gronie  liderów na rynku producentów surowców wtórnych.

Dbałość o klientów i kontrahentów, w tym wysoką jakość obsługi, stały się motorem napędowym usprawnienia procesów biznesowych.

W tym celu wykorzystane zostały cyfrowe obiegi dokumentów zapewnione poprzez implementację systemu V-Desk.

Przede wszystkim:

W ramach wdrożenia przeprowadzono integrację z systemem Enova 365.

Za nami pierwszy etap współpracy, dzięki któremu użytkownicy mogą korzystać z możliwości jakie daje cyfryzacja. Przed nami kolejne prace zwiększające zasięg  systemu V-Desk. Z uwagi na elastyczność platformy i możliwość dostosowania do potrzeb Klient zdecydował o optymalizacji w zakresie modułu archiwum i konfiguracji dodatkowych narzędzi w module umów.

Cieszymy się ze współpracy z tym prężnie działającym na rzecz środowiska i ekologii przedsiębiorstwem.

Dotychczasowa realizacja elektronicznego obiegu dokumentów to pełen sukces, o czym świadczy zadowolenie i przekazane nam referencje.

Zapraszamy do lektury.