Scan&Paste

Scan&Paste to rewolucyjne rozwiązanie, które zmienia każdy telefon w przenośny skaner dokumentów. Pozwala w łatwy, intuicyjny sposób przesyłać pliki tekstowe w różnych formatach, a także zdjęcia czy materiały video. Aplikacja posiada również czytnik OCR, dzięki czemu w sposób inteligentny rozpoznaje tekst, a dokumenty tekstowe może przesyłać w formacie PDF.

Firma Primesoft Polska od wielu lat jest liderem na rynku systemów zarządzania dokumentami, a jej oprogramowanie umożliwia wdrożenie elektronicznego obiegu faktur niemalże w każdym przedsiębiorstwie. Scan & Paste jest kolejną propozycją dla osób, które chcą usprawnić swoją pracę.

 

 

Prosta i intuicyjna aplikacja pozwala nie tylko przesyłać pliki do dowolnego systemu lecz również przechowywać je w wirtualnym schowku tak, by nie zajmowały one miejsca na naszych telefonach. Dane przechowywane są na serwerach do siedmiu dni, zaś w dowolnym momencie możemy sparować urządzenie mobilne z programem komputerowym. Dzięki czytnikowi kodów QR Scan&Paste nie wymaga od swoich użytkowników logowania, zakładania konta ani podawania żadnych danych.

Dla bardziej wymagających osób dostępna jest również opcja Scan&Paste Business, w której użytkownicy mogą tworzyć własne konfiguracje aby łatwo dzielić się dokumentami, zdjęciami czy filmami video. Jest to doskonałe rozwiązanie dla pracowników działających w terenie – stworzenie im stałej konstrukcji uzupełnianych dokumentów znacząco usprawni ich pracę i pozwoli wyeliminować część błędów.

Scan&Paste funkcjonuje również jako dodatek do pakietu MS Office oraz programu pocztowego Outlook. Dzięki tej współpracy dokumenty, zdjęcia lub filmy można załączyć do wiadomości e-mail lub prezentacji w ciągu zaledwie kilku sekund.

 
 

Aplikacja znajdzie także wiele zastosowań poza miejscem pracy. Robione nią zdjęcia lub nagrania można przenieść – natychmiast lub w ciągu siedmiu dni – na dowolny komputer, nie tracąc przy tym ich jakości. Możliwe jest również pobranie z galerii zdjęć istniejących już plików.

Oprogramowanie jest dostępne na platformy iOS 9 oraz Android 4.1+. Kolejną zaletą jest łatwość integracji z dowolnym, własnym oprogramowaniem.

Dokumenty tekstowe przesyłane przy pomocy Scan&Paste mogą być udostępnione w postaci zdjęć lub plików PDF – pojedynczych lub połączonych w paczkę dokumentów. Wszystkimi dokumentami można zarządzać indywidualnie lub też w postaci skompresowanego pliku ZIP. Aplikacja jest rewolucyjną częścią elektronicznego obiegu dokumentów i znakomicie wpasowuje się w działanie systemów DMS. Umożliwia optymalizację procesów zachodzących w każdej części przedsiębiorstwa i znacząco ułatwia zarządzanie dokumentami.

Klienci Primesoft Polska