Kompozyty sp. z o.o.

Kompozyty Sp. z o.o.
ul. Topolowa 8, 55-200 Stanowice

www..im.pl

Stanowice, 06.12.2019

 

Firma Kompozyty należy do Grupy IM specjalizującej się w inżynierii i produkcji wyrobów kompozytowych i stalowych. Wyróżniająca się innowacyjnością wyrobów najwyższej klasy i procesów produkcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem małych i średnich partii produkcyjnych, posiada swoich głównych odbiorców w branży energetycznej, transporcie publicznym oraz u producentów ciężkiego sprzętu mechanicznego. Działamy na polskim rynku od 1990 zatrudniając obecnie 500 pracowników na 13 tys. m2 hal produkcyjnych. 

Z uwagi na pojawiającą się potrzebę wprowadzenia w przedsiębiorstwie automatyzacji w zakresie procesów związanych z przepływem pracy, podjęto decyzję o wprowadzeniu rozwiązania, które zagwarantuje sprawną i szybką obsługę dokumentów zakupowych, w tym faktur. Firma Primesoft Polska podjęła się tego zadania i po przeprowadzonej uprzednio analizie oraz szczegółowych konsultacjach, w krótkim czasie zrealizowano prace związane z przygotowaniem, a następnie wdrożeniem systemu V-Desk. Ostatnim etapem prac było przeszkolenie użytkowników systemu V-Desk. 

System został wybrany spośród kilku analizowanych propozycji i wyróżnia się dużą elastycznością modyfikacji i rozbudowy. Współpraca z opieką techniczną po uruchomieniu systemu produkcyjnie przebiega sprawnie i zapewnia szybkie wprowadzanie w odpowiedzi na rosnące wymagania użytkowników, zgłaszanych przez nich usprawnień i zmian. Całkowita digitalizacja faktur przy zastosowaniu technologii OCR i pełnej integracji z system Graffiti ułatwia archiwizację dokumentów, a docelowo znacząco uprości i przyśpieszy obsługę dokumentowych zakupowych. 

Jednocześnie chętnie rekomendujemy współpracę z firmą Primesoft Polska z uwagi na bogate doświadczenie zespołu jak i terminowość wykonania powierzonych prac. 
 

Bartosz Korkus 
Plant Manager 

Powrót do listy klientów
Klienci Primesoft Polska