Defor S.A.

Defor S.A.
ul. Rolna 5, 63-100 Śrem
www.defor.eu

Śrem, 11 marca 2009

 

Wdrożenie systemu obiegu i archiwizacji dokumentów w DEFOR S.A rozpoczęliśmy w lutym 2008 roku i powierzyliśmy je firmie PrimeSoft Polska, która okazała się godnym polecenia dostawcą platformy V-Desk.

Firma zaprezentowała wysoki poziom techniczny i organizacyjny, a także zrozumienie i elastyczność w dostosowaniu systemu do potrzeb i wymagań oczekiwanych przez DEFOR S.A.

 

Pracowników PrimeSoft Polska polecamy jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem, zapewniających stałą współpracę, profesjonalny warsztat i doradztwo.

Prace związane z implementacją systemu prowadzone były przez młody, energiczny zespół, który obecnie służy wsparciem technicznym. Doceniamy dyspozycyjność, fachową pomoc oraz telefoniczne usługi konsultingowe.

 

Z platformy V-Desk korzysta obecnie 60 użytkowników. Jest to system klasy workflow/DMS, który przyspieszył pracę, a także organizację obiegu dokumentów w DEFOR S.A.

Wśród korzyści wymienić można również szybki dostęp do danych, uporządkowanie procesów oraz brak problemu z wydajnością pracy.

PrimeSoft Polska jest wiarygodnym partnerem i z pełną odpowiedzialnością polecamy tą firmę do realizacji podobnych wdrożeń.

 

Krzysztof Fornalik

/Dyrektor Zarządzający/

Powrót do listy klientów
Klienci Primesoft Polska