CUK Ubezpieczenia

CUK Ubezpieczenia
Sp. z o.o. Sp.Komandytowa
ul. Grudziądzka 107, 87-100 Toruń
www.cuk.pl

Toruń, 30 październik 2018r.

Firma CUK Ubezpieczenia będąca na polskim rynku liderem w branży doradztwa ubezpieczeniowego w związku z dynamicznym rozwojem podjęła decyzję o implementacji systemu do procesowania i elektronicznego archiwizowania dokumentów DMS raz zarządzania procesami biznesowymi BPM w spółkach: CUK Ubezpieczenia i CUK Serwis. Realizację tego zadania powierzono firmie Primesoft Polska.

Współpraca z Primesoft Polska miała na celu przeprowadzenie prac związanych ze szczegółową analizą istniejących w firmie procesów biznesowych, a następnie skonfigurowanie i wdrożenie systemu do obiegu dokumentów typu: faktury zakupowe i kosztowe oraz automatycznej obsługi korespondencji, a także elektronicznej rejestracji umów.

Potwierdzamy, że wprowadzone w naszej organizacji rozwiązanie o nazwie V-Desk w znaczący sposób zoptymalizowało i uporządkowało procesy związane z obiegiem dokumentów we wspomnianych obszarach. Zalety i korzyści z implementacji elektronicznej platformy V-Desk to przede wszystkim oszczędność czasu wynikająca z pełnej automatyzacji już na etapie rejestracji dokumentów i sprawnego procesu ich akceptacji. Ponadto rozwiązanie daje możliwość szybkiego dostępu do dokumentów przy pełnej kontroli nad poszczególnymi etapami ich obiegu. W wyniku integracji systemu V-Desk z CDN Optimą i możliwością generowania plików do płatności dla banków otrzymaliśmy w pełni funkcjonalną, elektroniczną platformę do obsługi faktur.

Wysoko oceniamy zarówno wdrożony w naszych organizacjach system jak i usługi firmy Primesoft Polska. Należy podkreślić, że wszystkie zlecone prace wykonane zostały zgodnie z harmonogramem i przy dużym zaangażowaniu ze strony zespołu specjalistów. W związku z tym, chętnie rekomendujemy innym firmom system V-Desk autorstwa Primesoft Polska.

 

Powrót do listy klientów
Klienci Primesoft Polska