Agart-Pro

AGART - PRO Sp. z o.o.
ul. Bogusza 8, 61-608 Poznań
www.agart-pro.pl

 

Poznań, 29 czerwca 2020r

 

Agart-Pro sp. z o.o. od ponad 10 lat zajmuje się dystrybucją produktów czołowych producentów z Polski oraz Europy dia setek cukierni i piekarni w całej Polsce. Obecnie prężnie prowadzimy 4 filie na terenie kraju.

Z uwagi na rozproszony charakter naszej organizacji oraz jej dynamiczny rozwój podjęta została decyzja o wprowadzeniu automatyzacji w zakresie obsługi dokumentów celem usprawnienia procesów i zarządzania nimi. Realizację zadania powierzyliśmy firmie z dużym doświadczeniem popartym bogatym portfolio w obszarze dostarczania i implementacji systemów workflow.

Niniejszym z przyjemnością potwierdzam przeprowadzenie przez Primesoft Polska prac analitycznych implementacyjnych mających na celu uruchomienie w firmie Agart-Pro sp. z o.o. systemu elektronicznej obsługi i archiwizacji dokumentów o nazwie V-Desk. Wdrożone rozwiązanie swoim zasięgiem objęło przede wszystkim obszar zarządzania budżetem i fakturowania. Wprowadzono elektroniczny obieg faktury koszto- wej i materiałowej w ścisłej integracji z raportami budżetowymi oraz systemem księgowym Symfonia. Ponad- to, wdrożono rejestr umów z kontrahentami oraz archiwum dokumentów.

Automatyzacja procesów i pełna digitalizacja dokumentów, które wprowadził system V-Desk w obszarze zarządzania i procesowania dokumentami to dla naszej organizacji szereg korzyści w postaci oszczędności czasu pracy oraz szybkiego i pełnego dostępu do potrzebnej informacji. Dotychczasowa obsługa faktur w formie papierowej zastąpiona została w znacznej mierze e-fakturami, które do sytemu wprowadzane są automatycznie z zastosowaniem usługi OCR.

Potwierdzamy, że zastosowane rozwiązania spełniają nasze oczekiwania, a także zostały dopasowane do potrzeb naszej organizacji. Biorąc pod uwagę powyższe oraz doceniając pozytywną współpracę z zespołem specjalistów z firmy Primesoft chętnie rekomenduje usługi i system V-Desk.

Powrót do listy klientów
Klienci Primesoft Polska