V-Desk wspiera rynek ubezpieczeń.

Podjęliśmy niedawno współpracę z firmami CUK Ubezpieczenia i Serwis CUK Ubezpieczenia w zakresie implementacji naszej platformy V-Desk. Firma jest obecnie liderem na polskim rynku w branży doradztwa ubezpieczeniowego współpracując ze wszystkimi wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Od 2001 roku dynamicznie rozwija swoją sieć placówek, których obecnie jest około 300. W ofercie posiada szeroki zakres standardowych ubezpieczeń komunikacyjnych typu: OC, AC, Assistance, ale również ubezpieczenia zdrowotne, rolne, antyrakowe, IKZE i skierowane do firm.

Nasze rozwiązanie wdrożone zostało dla procesowania obiegu faktur przy  jednoczesnej integracji z systemem CDN Optima i systemem bankowym, do którego generowane są płatności. Ponadto wprowadziliśmy elektroniczny proces obsługi korespondencji, a także rejestr dla umów. Z naszym systemem w obu spółkach pracuje 25 użytkowników.

Jako wyraz uznania dla systemu V-Desk firma CUK przekazała nam list rekomendujący nasze usługi innym firmom. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

Klienci Primesoft Polska