Aktualności

wszystkie

O firmie

Primesoft Polska oferuje profesjonalną współpracę w zakresie optymalizacji procesów biznesowych oraz implementacji kompleksowego systemu obiegu i archiwizacji dokumentów V-Desk.

Workflow

obieg
dokumentów

DMS

zarządzanie
dokumentami

E-Archiwum

elektroniczne
archiwum

BPM

zarządzanie procesami
biznesowymi

Primesoft Polska, jako lider rynku, obsługuje spółki giełdowe, międzynarodowe koncerny, grupy kapitałowe, banki i instytucje finansowe, spółki sektora publicznego, a także wiele firm będących światowymi liderami w swoich branżach.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz doświadczonemu zespołowi profesjonalistów, nasi Klienci zawsze otrzymują produkt najwyższej jakości. Wiedza i doświadczenie, które zdobyliśmy w trakcie realizacji licznych wdrożeń, pozwalają na optymalizację procesów biznesowych szybko i efektywnie, gwarantując stabilną, długookresową i korzystną dla obu stron współpracę.

Dlaczego My

Rozumiemy problemy współczesnych przedsiębiorstw. Jako lider rynku dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które zdobyliśmy w trakcie realizacji ponad 200 wdrożeń, a efektywność naszych działań potwierdza ponad 100 tysięcy zadowolonych użytkowników systemu klasy wokrflow | BPM | DMS.

Partnerzy
w biznesie
Partnerzy
w biznesie
Partnerzy
w biznesie
Partnerzy
w biznesie
Innowacyjne
technlogie
Certyfikowani
managerowie projektów
Certyfikowani
managerowie projektów
Certyfikowani
managerowie projektów

Spółki

Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem liczącym ponad 100 specjalistów, którzy już od 10 lat skutecznie i kompleksowo odpowiadają na Państwa potrzeby. Nasza wiedza oraz doświadczenie pozostają do Państwa dyspozycji.

Primesoft Polska

Lider rynku w zakresie rozwiązywań klasy DMS|workflow, umożliwiających sprawne i efektywne zarządzanie dokumentami. Z V-Desk, autorskiego rozwiązania firmy, korzysta już 100 000 użytkowników.

Yanosik

Yanosik to najpopularniejszy w Polsce system, za pośrednictwem którego kierowcy informują się wzajemnie o sytuacji na drodze. Dostępny w formie bezpłatnej aplikacji (ponad 3 mln pobrań) oraz dedykowanych urządzeń. Właścicielem marki jest spółka Neptis S.A. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Creandi

Zespół ponad 15 profesjonalistów specjalizujących się w obszarze marketingu i PR – do tej pory z sukcesem przeprowadzili ponad 100 realizacji. W portfolio firmy znaleźć można już 30 referencji od zadowolonych klientów.

Klienci Primesoft Polska