De Heus Sp. z o.o.

De Hesus Sp. z o.o.
ul. Lotnicza 21B, 99-100 Łęczyca
www.dehesus.pl

Łęczyca, 23.01.2018 r.

Współpracę z firmą Primesoft Polska nawiązaliśmy w 2015 roku, w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i potrzebą automatyzacji procesów wspomagających zarządzanie i obieg dokumentów.
Firma Primesoft skróciła i usprawniła procesowanie i zarządzanie obiegiem dokumentów poprzez stworzenie elektronicznej platformy — Vdesk, a także jej integrację z systemem finansowo-księgowym oraz zarządzaniem procesem reklamacyjnym.
Wdrożenie systemu V-Desk w firmie zakończyło się sukcesem, skutkując usprawnieniem pracy całego przedsiębiorstwa. Zaimplementowana platforma workflow zwiększyła efektywność prac operacyjnych, wpływając tym samym na obniżenie czasu i kosztów administracyjnych. Umożliwiła także zwiększenie kontroli nad przepływem informacji w firmie i dotrzymywaniem terminowości opłat oraz wspomogła wprowadzenie jednakowych zasad w poszczególnych jednostkach organizacyjnych. Elastyczność rozwiązania pozwala na jego dalszy rozwój wraz z pojawiającymi się kolejnymi potrzebami.
Współpraca z firmą Primesoft Polska przebiega na wysokim poziomie. Prace wykonane zostały zgodnie z ustalonymi założeniami i harmonogramem.
W związku z powyższym, firma De Heus Sp. z o. o rekomenduje firmę Primesoft Polska jako sprawdzonego, rzetelnego i kompetentnego partnera do współpracy, oferującego kompleksowe rozwiązania.

Arkadiusz Nocuń

dyrektor pionu administracyjnego De Heus

Powrót do listy klientów
Klienci Primesoft Polska