Bostik – lider innowacyjnych rozwiązań uruchamia V-Desk

Sprawnie procesowane dokumenty i wzmocniona kontrola

Bostik to lider innowacyjnych rozwiązań z obszaru chemii budowlanej i przemysłowej. Specjalistyczna wiedzę w dziedzinie materiałów pozwala oferować klientom szeroką gamę najwyższej klasy produktów. Specjalistyczne kleje, zaawansowane rozwiązania w zakresie powłok stanowią 80% sprzedaży, reszta to dobrze umiejscowiony i konkurencyjny segment półproduktów.

Nieustanny rozwój i dbałość o najwyższą jakość produktów wzbudziły potrzebę optymalizacji procesów, zwiększenia efektywności i oszczędności w organizacji, co zaowocowało decyzją o wprowadzeniu cyfrowych rozwiązań.

Implementacja rozwiązania dotyczyła procesowania umów, zamówień oraz faktur. Jak usprawniamy te procesy przeczytasz w osobnej karcie: faktury umowy i zamówienia

Wymianę danych zapewniła integrację pomiędzy systemem V-Desk i  systemem finansowym Exact. We wszystkich obszarach usprawnione zostały procesy akceptacji i obiegu dokumentów, jak i wzmocniona kontrola na każdym etapie. System V-Desk stanowi również cyfrowe archiwum przechowywania przeprocesowanych dokumentów.